Koně u nás


GOLD STAR

Klisna A1/1, narozena 10.3.2003, otec: Ray Of Light (IRE), matka: Gillette (Lincoln)   majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Gold Star je dcerou úspěšného plemeníka Ray Of Light. Během své dostihové kariéry si na konto připsala 4 vítězství. Později odešla do chovu a do současné doby dala 6 potomků. Hřebčín Vlachovice je majitelem dvou nejmladších dcer. Potomci Graciella (Age Of Jape),  Galánečka (Age of Jape) a letošní kobylka 2022 Goldrose. 

KATARINA

Klisna A1/1, narozena: 3.3.2014, otec: American Post (GB), matka: Kolymbia (GER)   majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Katarina byla po třech dostihových sezónách zařazena do chovu. Prvním potomkem je klisnička po hřebci Zazou narozena v roce 2019. Druhá kobylka narozená 2021 Katrin je zatím stále v našem odchovu.

RENAISSANCE

Klisna A1/1, narozena: 1.1.2002, otec: High Extreme (IRE), matka: Redmona (Dara Monarch)                                            majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Renaissance odběhala pouze dvě sezóny, ale po ukončení kariéry se z ní stala výborná matka. Do současnosti dala 8 potomků, z nichž někteří dokázali zvítězit v dostizích první kategorie např. Reggie a Renny Storm, Remmka (Stormy Jail), a roční kobylka (2021) Rapedolka.

DÁNSKÁ PRINCEZNA

Klisna A1/1, narozena: 20.1.2006, otec: House Rules (USA), matka: Delinka (Mill Pond)    majitel: K-K Metal, a.s.

Dánská Princezna dvakrát zvítězila v rovinách a jednou v překážkách. Její dcery Dajuka, Dapa a Dasja, Dalida,  se připravují v tréninku u Holčáků ve Velkých Karlovicích. Nejmladší Danica a konečně i letošní hřebeček (2022) jsou u nás ve Vlachovicích.

ABSAROKA

Klisna A1/1, narozena: 10.5.2010, otec: High Chaparral (IRE), matka: Misty Mountain (IRE)   majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Absaroka dala hřebce A Break Even (Age Of Jape) a kobylku, třetí je kobylka Arien narozená 2022 po Cat Junior nyní v našem odchovu 


© 2020 Hřebčín Vlachovice. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!