Koně u nás

PUMA

Klisna A 1/1, narozena 11.5.1993 otec: Sectori  matka: Primula ( Scottish Rifle )  majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Puma je nejstarší klisnou v našem hřebčíně. Je přímým potomkem plemeníka Sectori po legendárním Secretariat.

GOLD STAR

Klisna A1/1, narozena 10.3.2003, otec: Ray Of Light (IRE), matka: Gillette (Lincoln)   majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Gold Star je dcerou úspěšného plemeníka Ray Of Light. Během své dostihové kariéry si na konto připsala 4 vítězství. Později odešla do chovu a do současné doby dala 6 potomků. Hřebčín Vlachovice je majitelem dvou nejmladších dcer. Dvouletá Graciella (Age Of Jape) je nyní v tréninku u Jaroslava Línka. Roční Galánečka (Age Of Jape) si prozatím užívá dětství na pastvinách ve Vlachovicích.

KATARINA

Klisna A1/1, narozena: 3.3.2014, otec: American Post (GB), matka: Kolymbia (GER)   majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Katarina byla po třech dostihových sezónách zařazena do chovu. Prvním potomkem je klisnička po hřebci Zazou narozena v roce 2019.

RENAISSANCE

Klisna A1/1, narozena: 1.1.2002, otec: High Extreme (IRE), matka: Redmona (Dara Monarch)                                            majitel: Hřebčín Vlachovice s.r.o.

Renaissance odběhala pouze dvě sezóny, ale po ukončení kariéry se z ní stala výborná matka. Do současnosti dala 8 potomků, z nichž někteří dokázali zvítězit v dostizích první kategorie např. Reggie a Renny Storm. Hřebčín Vlachovice vlastní nejmladšího hřebce Remmka (Stormy Jail), který je momentálně v odchovu ve Vlachovicích.

DÁNSKÁ PRINCEZNA

Klisna A1/1, narozena: 20.1.2006, otec: House Rules (USA), matka: Delinka (Mill Pond)    majitel: K-K Metal, a.s.

Dánská Princezna dvakrát zvítězila v rovinách a jednou v překážkách. Její dcery Dajuka, Dapa a Dasja se připravují v tréninku u Holčáků ve Velkých Karlovicích. Nejmladší Dalida se zatím nachází v odchovu ve Vlachovicích.

ABSAROKA

Klisna A1/1, narozena: 10.5.2010, otec: High Chaparral (IRE), matka: Misty Mountain (IRE)   majitel: Red Rebels s.r.o.

Zatím jediným potomkem Absaroky je roční hřebec A Break Even (Age Of Jape), který je aktuálně v odchovu na našich pastvinách ve Vlachovicích.


© 2020 Hřebčín Vlachovice. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!