Co nabízíme

  • Ustájení koní 
  • Výcvik koní a jezdců
  • Připouštění klisen
  • Pronájem přepravníků na koně, možnost převozu koní po celé ČR

Ustájení koní

Nabízíme ustájení chovných klisen, klisen s hříbaty do odstavu a také po odstavu. Po odstavu preferujeme volné ustájení s dalšími hříbaty. Rovněž nabízíme ustájení pro sportovní i rekreační koně. Pro vaše miláčky máme připraveny prostorné boxy se solným lizem a automatickou napáječkou.  K dispozici jsou také rozlehlé výběhy.  Steleme slámou a pilinami, dle přání majitele. Krmíme kvalitním senem v neomezeném množství. Zákadní krmnou složku tvoří  oves, ječmen, kukuřice. Cokoliv mimo základní nabídku není problém zajistit, vše je na domluvě. Kovář i veterinář je zajištěn, nabízíme rovněž možnost trenéra. Jízdárna 20x60 m prochází rekonstrukcí, v letošním roce bychom rádi vybudovali geotextilní povrch.  Členitá okolní krajina nabízí nádherné vyjíždky, lesy, louky, kopce bez omezení pohybu. Možnost pronájmu haly v blízkém okolí. Pro majitele koní je k dispozici šatna, WC, sprcha, klubovna, sedlovna. Nabízíme také možnost přespání a zapůjčení přepravníků. Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme.  Nezávazná návštěva vítána.

Připouštění plemenným hřebcem A 1/1 Age of Jape

Tmavý hnědák, narozen 12.3.2006 po otci JAPE                            ( Alleged - Northern Blossom ) a matce Age of Gold                      ( Belmez - Romantic Age )

Vítěz trojkoruny, kůň roku 2009. Na rovinách získal 12 vítězství ze 14 startů, 2x doběhl druhý.

Na překážkách získal 6 vítězství ze 12 startů, 1x doběhl druhý.

Age of Jape je jediným koněm historie, kterému se podařilo vyhrát 5 klasických dostihů zemí bývalého Československa.

Připouští plnokrevné klisny, klisny polokrevné i klisny ČT.

Připouštěcí poplatek klisny A 1/1 pro rok 2020 : 12.000 Kč            Polokrevné klisny, klisny ČT: 5.000 Kč

Výborný skokový potenciál pro dostihové ale i sportovní klisny.

Více informací najde zde

Age of Jape
Age of Jape

Výcvik koní

Pokud se rozhodnete svěřit nám vašeho koně, zajistíme mu pravidelný profesionální výcvik na základě předem dohodnutých pravidel a stanovených cílů. Prioritou pro nás je individuální přístup ke každemu koni.

Délka výcviku je závislá na úrovni ovládání koně, kterého chce jezdec dosáhnout. Ideální doba pro systematický vývcik je 3-4 měsíce.

Základní nabídka:

1. Základní výchova a výcvik koně ( ohlávka, vodění, držení nohou, osobní prostor, nakládání do přepravníku ).

2. Příprava na obsedání a obsedání mladých koní, lonžování.

3. Základní výcvik koně na jízdárně a v terénu ( krok, klus, cval, samostatná vyjížďka do terénu, vyjížďka se skupinou koní, kavaletová práce ).

4. Pokročilý výcvik a příprava koně pro sportovní i rekreační využití ( drezurní práce, skoková práce, skoková gymnastika, příprava na všestrannost ).

5. Prezentace koní na parkurových závodech,  drezurních závodech nebo závodech ve všestrannosti. Příprava koní na prodej.